Spintų krepšiai ištraukiami H150, be papildomų funkcijų, vieliniai, REJS

Kodas 11115003
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Pilka
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
S
Kodas 11115004
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Balta
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
S
Kodas 11115007
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Pilka
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
I
Kodas 11115008
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Balta
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
I
Kodas 11115011
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Pilka
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
I
Kodas 11115012
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Balta
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
I
Kodas 11115016
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Balta
Pakuotė 7
Kodas 11115018
Ilgis 475
Storis 150
Spalva Pilka
Pakuotė 7
Akcija Išpardavimas
I
Kodas WA03.4967.01.003
Kodas WA03.4967.01.788
Kodas WA03.4970.01.003
Kodas WA03.4970.01.788
Kodas WA03.4971.01.003
Kodas WA03.4971.01.788
Kodas 11115021
Kodas 11115022
Kodas 11115023
Kodas 11115024
Kodas 11115025
Kodas 11115026
Kodas Ilgis Storis Spalva Pakuotė Akcija
11115003 475 150 Pilka 7 Išpardavimas S
11115004 475 150 Balta 7 Išpardavimas S
11115007 475 150 Pilka 7 Išpardavimas I
11115008 475 150 Balta 7 Išpardavimas I
11115011 475 150 Pilka 7 Išpardavimas I
11115012 475 150 Balta 7 Išpardavimas I
11115016 475 150 Balta 7
11115018 475 150 Pilka 7 Išpardavimas I
WA03.4967.01.003
WA03.4967.01.788
WA03.4970.01.003
WA03.4970.01.788
WA03.4971.01.003
WA03.4971.01.788
11115021
11115022
11115023
11115024
11115025
11115026

Spintų krepšiai ištraukiami H150, be papildomų funkcijų, vieliniai, REJS -
mūsų klientų atsiliepimai

4.5
257 atsiliepimai
Marius B.
2021-03-19
Maloniai aptarnavo, gavau ko reikėjo.
Mindzius S.
2020-09-18
Pasirinkimo laisvė
1 2 3 5
1 2 9