Projektavimas

Verslo klientams teikiame baldų projektavimo paslaugą – mūsų kompetentinga komanda padės suprojektuoti net pačius sudėtingiausius baldus ar jų dalis, o jums beliks tik juos surinkti. Jei nežinote kaip įgyvendinti nestandartinius projektus, visada galite pasikonsultuoti su mūsų projektavimo skyriaus komanda, kuri padės pasirinkti patį geriausią sprendimą.

Esame tam, kad Jums padėtume greitai ir kokybiškai plėtoti verslą, todėl siūlome sprendimus užtikrinančius darbo efektyvumą. Vienas iš jų – baldų projektavimas pagal baldų modulius iš Trukmės standartinių baldų katalogų, rinkdamiesi šią projektavimo paslaugą turėsite nurodyti norimus standartinio baldo pakeitimus (pvz. spintelės plotį, aukštį ir pan.).

Taip pat Jūsų patogumui projektuojame nestandartinius baldus: tai gali būti  projektavimo užsakymai iš katalogo, kuriuose yra nestandartinių baldų modulių keitimų arba  visiškas nestandartas – Jūsų sukurti unikalūs dizaino sprendimai, kuriuos projektuojame pagal pateiktus brėžinius.

Jeigu baldus projektuojate savarankiškai su IMOS programa ir atliktus darbus siunčiate tiesiai į gamybą, tuomet mūsų profesionalūs projektuotojai užsiima šių užsakymų administravimu – pastebėję neatitikimus Jus informuoja, o jei reikia, daro pakeitimus. Todėl esame tikri, kad iš mūsų sandėlio iškeliavusios baldų dalys yra kokybiškos ir nesukels problemų jas montuojant.

Čia galite apžiūrėti Trukmės universalių virtuvės spintelių ir spintų katalogus bei išsirinkti sau tinkamus baldų modulius, kuriuos suprojektuosime pagal Jūsų pateiktus matmenis.