AirTec ir SealTec technologijos – rinktis vertinga!

PVC briaunų darbus atliekame aukštos kokybės staklėmis Homag KAL370 AMBITION. Vienos iš jų yra pritaikytos ruošinius laminuoti airTec karšto oro besiūlio laminavimo technologija.

AirTec ir SealTec

Reikalavimai kokybei baldų pramonėje vis didėja, o tuo pačiu auga ir reikalavimai briaunų laminavimui – kuo daugiau sumažinti tarpą tarp briaunos ir plokštės, ir eiti link besiūlio laminavimo. Ofiso, vonios kambarių ir virtuvių gamintojai šiandien ypatingai vertina besiūlio laminavimo technologijas.

Besiūlio laminavimo technologija airTec, dar vadinama HOTAIR, – inovacija, suteikianti Jūsų baldui neišdildomą estetikos pojūtį

AirTec technologija plokštė ir briauna sujungiamos be jokių tarpų!

Čia nenaudojami jokie klijai, tik speciali briauna, kurios sudedamosios dalys yra „kietasis“ spalvos sluoksnis ir lydomas funkcinis pagrindas*. Pastarasis išlydomas net 600 laipsnių temperatūroje airTec įrenginyje įmontuotame laminavimo staklėse, o briauna prispaudžiama prie plokštės. Taip sujungimo siūlės tampa išties nematomos.

Kodėl verta rinktis šią technologiją?

  • Besiūlis briaunų sujungimas.
  • Ilgalaikės estetikos pojūtis – vientisumo įspūdis.
  • Didesnis atsparumas drėgmei.
  • Didesnis briaunos atsparumas saulės ir temperatūros poveikiui.

*Funkcinis pagrindas – tai polipropileno sluoksnis (PP), kuris yra tokio pat kietumo kaip ir briauna. Jie abu dyla vienodai, todėl nesusidaro griovelis/duobutė, kuriame gali kauptis purvas. Laikui bėgant tarpas neatsiranda bei nesimato sujungimo siūlės.

sealTec – inovacija, suteikianti Jūsų baldui atsparumą drėgmei ir prailginanti baldo tarnavimo laiką

Šios technologijos dėka maksimaliai užrakinamas drėgmės patekimas į plokštės vidų. Tai toks procesas, kai briaunų laminavimo metu po 3 mm ant plokštės briaunos (iš viršaus ir apačios) užpurškiamas specialus skystis, sukuriantis hidrofobinį sluoksnį, kuris padidina plokštės atsparumą drėgmei. Ši technologija galima tik kartu su airTec besiūlei technologijai skirtomis specialiomis PP briaunomis.

Kodėl verta rinktis airTec + sealTech?

  • Geriausia kombinacija baldo sėkmės istorijai užtikrinti.
  • Ilgalaikė estetika. Šių technologijų pagalba pagamintiems baldams suteikiamas maksimaliai prailgintas tarnavimo laikas, išlaikant ilgalaikę estetinę vaizdinę kokybę.
  • Atsparumas drėgmei. Tai geriausias sprendimas vonios ir virtuvės baldams.
  • Ekologija ir atsakomybė už gamtą. Jūsų baldas maksimaliai ilgai Jums tarnaus išlaikydamas estetinį vaizdą.

Kodėl Trukmė?

Nes mes pirmieji rinkoje šių inovatyvių paslaugų kombinaciją pradėjome teikti Lietuvos baldininkams. Turime ilgiausią patirtį ir žinome kaip kokybiškiausiai šią paslaugą atlikti.

Patirtis = Kokybė + Sėkmės istorijos. Tapkite sėkmės istorijų dalimi!


Daugiau informacijos apie gamybos paslaugas:

mob.tel.: +370-640-70866

el.paštas: gamyba@trukme.lt