AirTec ir SealTec

PVC briaunų darbus atliekame aukštos kokybės staklėmis Homag KAL370 AMBITION. Vienos iš jų yra pritaikytos ruošinius laminuoti airTec karšto oro besiūlio kantavimo technologiją.

AirTec ir SealTec

Reikalavimai kokybei baldų pramonėje vis didėja, o tuo pačiu auga ir reikalavimai kantavimui – kuo daugiau sumažinti tarpą tarp kanto ir plokštės, ir eiti link besiūlio kantavimo. Ofiso, vonios kambarių ir virtuvių gamintojai šiandien ypatingai vertina besiūlio kantavimo technologijas.

AirTec

Su airTec sistema, technologijų skirtų baldinei pramonei gamintojas ir pasaulinės rinkos lyderis HOMAG rado idealų sprendimą. Kantuojant airTec būdu yra naudojamas specialus kantas, kurio sudedamosios dalys yra „kietasis“ spalvos sluoksnis ir lydomas funkcinis pagrindas. Funkcinis kanto pagrindas yra išlydomas airTec įrenginyje, įmontuotame kantavimo staklėse, ir kantas prispaudžiamas prie plokštės briaunos. Nenaudojami jokie papildomi klijai, todėl siūlė tarp kanto ir plokštės tampa išties nematoma.

Funkcinis pagrindas (Polipropileno sluoksnis=PP). PP sluoksnis yra tokio pat kietumo kaip ir kantas, jie abu dyla vienodai, dėl ko nesusidaro griovelis/duobutė kuriame gali kauptis purvas. Ir laikui bėgant tarpas neatsiranda bei nesimato sujungimo siūlės. PP sluoksnis yra pigmentuojamas pagal kanto spalvą, ką šiai dienai rinkoje gali pasiūlyti tik kantų gamintojas REHAU. REHAU turi virš 9000 spalvų pigmentų, kas suteikia galimybę parinkti kanto spalvai idealų PP sluoksnį.

Paprasti kantai vasarą nuo tiesioginių saulės spindulių pro stiklą kartais atsiklijuoja, nes EVA klijais lydymosi temperatūra yra ~200°C. airTec (Karšto oro technologija) specialus funkciniu pagrindu padengtas kantas yra prilydomas net 600°C temperatūroje. Dėl to saulės spinduliai šiam kantui nėra pavojingi. Jūsų baldo kokybė lieka atspari saulės poveikiui.

airTec– inovacija, suteikianti Jūsų baldui neišdildomą estetikos pojūtį!

Pamatykite airTec karšto oro kantavimo procesą UAB „Trukmė“:

SealTec

sealTec yra skirta sumažinti drėgmės patekimą į plokštę, dėl ko jinai galėtų išsipūsti/išbrinkti ir prarasti pirminę išvaizdą.

sealTec technologija tai – kantavimo metu po 3mm ant plokštės briaunos (iš viršaus ir apačios) užpurškiamas specialus skystis, sukuriantis hidrofobinį sluoksnį, kas padidina atsparumą drėgmei. Baldams suteikiamas ilgesnis tarnavimo laikas, išlaikant estetinę vaizdinę kokybę. Gaminius rekomenduojama naudoti vonios ir virtuvės baldams.

sealTec technologiją naudoti rekomenduojama: karšto oro būdu klijuojamiems kantams (PP) – Įprastiems, standartinėmis kantavimo staklėmis klijuojamiems kantams (EVA klijai).

sealTec- Inovacija, suteikianti Jūsų baldui atsparumą drėgmei ir prailginanti baldo galiojimo laiką.

 

SVARBU: SealTec technologija naudoti galima tik kartu su AirTec technologiją.

 


Daugiau informacijos apie gamybos paslaugas:

Salono vadovė – Aušrinė Spūdienė
mob.tel.: +370-638-69191
el.paštas: gamyba@trukme.lt