Naujienos

Nauja Kronospan Global Kolekcija 2018/2022

2018 28 kovo d.

Lietuvos dizaineriams ir baldų gamintojams pristatoma nauja baldinių plokščių ir stalviršių kolekcija, įkvėpta klasikinių gamtos motyvų ir šių dienų modernizmo apraiškų. Ši kolekcija skirta ne tik profesionalams, jos paskirtis – pažadinti kiekviename iš mūsų slypintį įkvėpimą kurti ir nuolat ieškoti naujų interjero sprendimų.

 

Vienas didžiausių baldinių bei konstrukcijoms skirtų plokščių gamintojų „Kronospan“ pristato naująją dekorų kolekciją „Kronodesign Global Collection 2018/2022“. Tai – nuolatinio tobulumo paieškų rezultatas, pasiektas pritaikius per daugelį metų įgytą patirtį ir žinias, sukauptas vykdant įvairiausius tyrimus, nuolat keliaujant ir ieškant įkvėpimo visose pasaulio šalyse.

 

Dekorų dizainą kūręs „Kronospan“ dizaineris Markas Birchamas pirmą kartą pademonstravo „Kronodesign“ kolekciją tarptautiniame renginyje Nikosijos mieste, Kipre. Čia buvo paminėta jo nepaprasta kelionė ieškant įkvėpimo, taip pat pats kolekcijos gimimo procesas, kurio rezultatas – tarpusavyje harmoningai derantys dekorai, pakeitę viso prekės ženklo evoliuciją. Sukurtas pirmasis bendras visame pasaulyje siūlomų produktų asortimentas, kuriame, maišant skirtingas spalvas, kultūras ir pasaulines tendencijas, prikelti naujam gyvenimui išskirtiniai dekorai, skirti įkvėpti pokyčiams mūsų kasdieniniame gyvenime.

Bendrovė didžiuojasi pristatydama rinkai išskirtinę mobiliesiems įrenginiams skirtą programėlę (Kronodesign app). Nuo šiol produktus taip lengva derinti tarpusavyje, jog įkvėpimo gali semtis bet kas: interjero dizaineris, baldininkas ar net kiekvienas iš mūsų, norintis susikurti savo svajonių interjerą. Iš viso buvo pateiktas net 221 išskirtinio dizaino dekoras: 135 laminuotų plokščių, 28 „Avant-garde“ kolekcijos dekorai, 50 skirtingų stalviršių dekorų, 4 išskirtinės, grafiniais elementais puoštos, HPL sienelės, 4 įmantraus dizaino „Slim Line Collection“ kompaktinių plokščių dekorai. Naujojoje kolekcijoje itin išryškėja 4 naujos dizaino tendencijos:

„Organic“

Šioje linijoje rasite jaukius medžio raštus, papildytus natūraliais gamtos atspalviais. Visa linija spinduliuoja šviesa, lengvumu ir paprastumu. Jos produktai sukurs natūralumu ir jaukumu pulsuojančią atmosferą kiekvienuose namuose.

„Expressive“

Modernumas ir klasika: ąžuolo raštai elegantiškai jungiami su rafinuotais marmuro piešiniais. Persipinantys gamtos motyvai sukuria neįtikėtinai darnią dviejų skirtingų krypčių sintezę. Išraiškingi raštai suteiks interjerui prabangos.

„Industrial“

Visiems gerai žinomi pagrindiniai industrinio stiliaus elementai: betonas, natūralus akmuo, geometriniai raštai, pilkas medžio dekoras. Kaip neatsiejamą savybę galima išskirti funkcionalumą.

„Avant-garde“

Ši kolekcijos dalis asocijuojasi su raktiniais žodžiais, apibūdinančiais prabangą ir ekstravagantiškus interjero elementus: blizgumas, matiškumas, veidrodiniai atspindžiai, metalas, lygūs paviršiai. Nors interjere nerekomenduojama naudoti per daug blizgesio, žavūs išskirtinės tekstūros elementai gali pagyvinti namus ir suteikti jiems išskirtinumo.