Naujienos

Miesto ritmu: Naujienos 2020

2020 09 kovo d.

Daugiau nei 500 dalyvių subūrusį renginį „Miesto ritmu: Naujienos 2020“ Kaune ir Vilniuje galima drąsiai vadinti Trukmės metų renginiu. Ir ne tik dėl rekordinio dalyvių skaičiaus, bet ir dėl išskirtinių kolekcijų pristatymų, kuriuos dalyviai išgirdo iš pirmų lūpų. 

Kronospan dizaino vadovas Mark Bircham iš Kipro pristatė naująją Trends 20/21, atskirai aptardamas visų šalių, kurios tapo dekorų įkvėpimu istorijas. Dizaineriams ir baldininkams pristatytos kolekcijos dekoruose vyrauja spalvų harmonija, didelė svarba skiriama smulkioms detalėms. Mark Bircham pabrėžė, kad naujoji kolekcija buvo sukurta žvelgiant į nuolat matomus miestų vaizdus iš naujos perspektyvos. 

Kronospan prekės ženklo ambasadorius iš Kroatijos Ivan Bešenski pristatė Avant-garde Acrylic Matt kolekciją, pabrėždamas ypač kokybiškas plokščių medžiagas. Renginio metu dalyviai galėjo patys įsitikinti, kaip lengvai nuo naujojo dizaino Acrylic Matt plokščių nuvalomi pirštų antspaudai, kas įprastai tampa didele problema pasirinkus blizgius bei tamsius plokščių paviršius.

Mark Birchman taip pat pristatė ir naują itališką prekės ženklą – Emporio Skin. Renginyje dalyvavę baldininkai galėjo išvysti realaus dydžio plokštes bei išgirsti Mark Birchman patarimus, kuris dekoras tinkamas vienai ar kitai erdvei bei tam tikriems baldams. Svečias iš Kipro priminė ir kitų interjero detalių svarbą: pristatyme buvo galima pamatyti naujuosius dekorus bendrame kontekste su kitais baldais 

Tikimės, kad renginio pranešimai buvo ne tik aktualūs ir naudingi, bet ir įkvepiantys. Esame dėkingi gausiam Jūsų – mūsų partnerių būriui – kurį pavyko suburti ir lauksime Jūsų kituose Trukmės renginiuose.