Naujienos

Gamtą tausojanti Kalėdų dvasia Garliavoje

2019 19 gruodžio d.

Šventinis šurmulys po truputį veržiasi į mūsų kasdienybę: gatvės nušvito žybsinčiomis lemputėmis, parduotuvių vitrinos prikrautos dovanų, o didžiausia puošmena tampa visus džiuginančios eglutės. Ne išimtis ir Garliava – šiemet čia galite išvysti pagrindinę miesto žaliaskarę papuoštą unikaliais žaisliukais, o Garliavos Kaimynystės parką puošia iš faneros atraižų pagaminta eglutė.

Garliavos bendruomenė kasmet kartu kuria kalėdinę dvasią, taip skatindama socialinę atsakomybę bei bendruomeniškumą. Aktyviai veikianti ir miesto gyventojus vienijanti bendruomenė kasmet sulaukia vietinių verslininkų pagalbos miesto puošimo darbuose. Šiemet Trukmė – ilgametė Garliavos gyventoja – taip pat prisidėjo prie šventinio miesto gražinimo ir sukūrė unikalią eglutę, kurią galite išvysti visai neseniai įsikūrusiame moderniame Garliavos Kaimynystės parke. Žaliaskarė buvo sukurta iš gamybinių atliekų – faneros atraižų, kurių panaudojimas tapo alternatyva gyvos eglutės kirtimui. 

Trukmės suprojektuota išskirtinio dizaino žaliaskarė tarsi gyvas įrodymas, kad pasitelkus fantaziją galime sukurti kalėdinę dvasią neeikvojant gamtos išteklių. Juk šventiniu laikotarpiu perkame beatodairiškai, tad vertėtų nepamiršti, kad artimiesiems galime dovanoti akimirkas kartu, o savo miestui – gamtą tausojančius šventinių papuošimų sprendimus.

Pagrindinė Garliavos eglė šiemet taip pat pasipuošė išskirtinai: kalėdinių papuošimų gamybai buvo naudojami baldiniai kantai, kurie dažnai užsilieka ir nebūna parduodami, tad žaisliukai buvo gaminami nešvaistant žaliavų. Kilusią žaisliukų gamybos idėją išgryninti padėjo interjero dizainerė Giedrė Skorupskaitė-Liaukevičienė, o gamybos darbais užsiėmė visa Trukmės bendruomenė – kalėdinį stebuklą įgyvendino darbuotojai kartu su savo vaikais, tad ir gamybinis procesas buvo kupinas šventinės nuotaikos ir gerų emocijų. 

Visa Trukmės bendruomenė džiaugiasi galėdama prisidėti prie miesto gražinimo šventiniu laikotarpiu ir linki, kad artimųjų šiluma ir geri darbai džiugintų Jus visus artėjančius metus!