Naujienos

Naujasis Trukmės Ekspozicijos salonas

2019 04 rugsėjo d.

Moderniausias baldinių medžiagų salonas Lietuvoje – jau atidarytas! Salonas įsikūręs prekybos centre UNIDECO Vilniuje, Verkių g. 44 (Šiaurės miestelyje).

UNIDECO centre greta kitų specializuotų apdailos bei interjero salonų rasite naujausią TRUKMĖS ekspozicijos saloną.

Naujoji ekspozicija – neįprasta ir kitokia nei visi kiti TRUKMĖS salonai. Salone nėra nei kasos aparato, nei sandėlio. Tai lyg didelė baldinių medžiagų biblioteka. Tokiu išplanavimu siekėme sukurti dar kūrybiškesnę atmosferą, kurioje gims pačios geriausios idėjos Jūsų namams.

UNIDECO salone Jūsų laukia platus mūsų siūlomų baldinių medžiagų asortimentas ir profesionalios konsultacijos. Be to, kiekvieną ketvirtadienį TRUKMĖS ekspozicijos salone vyksta nemokamos interjero dizainerio konsultacijos.

Norėdami užsiregistruoti interjero dizainerio konsultacijai, apsilankykite TRUKMĖS Facebook paskyroje arba tiesiog kreipkitės į naujojo salono vadybininkes.

Tad jei įsirenginėjate namus ir norite, kad juos puoštų gražūs ir praktiški ar unikalūs baldai, arba planuojate atnaujinti interjerą ir ieškote idėjų, kaip senus baldus pakeisti naujais, laukiame Jūsų UNIDECO salone!

Daugiau informacijos apie TRUKMĖS ekspozicijų saloną – portale interjeras.lt