Natūralumo ir prabangos derinys

„Šiuo laikotarpiu, kai tiek laiko praleidžiame namuose, tikriausiai visi pajutome, kaip, visgi, svarbu kokie yra namai. Čia norisi jaukumo ir šilumos, kad į juos visada būtų gera sugrįžti. Tokį įspūdį, pridėdamos dar ir prabangos prieskonių, bandėme sukurti. Šis namas miške, tad atsižvelgiant į aplinką norėjosi natūralių medžiagų bei žemiškų atspalvių. Tam puikiai tiko išraiškinga Maderos plokštė, kurią komplekte papildė ramesnis, natūralaus ąžuolo lukštas, o griežtumo suteikė panaudotas grubesnis RIO kolekcijos dekoras. Stabilizuotos tikros samanos tarsi suriša namo interjerą su jį gaubiančiu mišku ir dar labiau sustiprina gamtos harmoniją aplinkoje“ – taip apie sukurtą interjerą pasakoja interjero dizainerės Donata Liaukevičienė (Artiste), Sandra Žukauskė ir Rimgailė Reinikevičiūtė.

 

Vizualizaciją kūrė: interjero dizainerės Donata Liaukevičienė (Artiste), Sandra Žukauskė ir Rimgailė Reinikevičiūtė, interjero studija sa.home

*Plokštės vaizdas vizualizacijoje ir realybėje gali skirtis, todėl visada rekomenduojame prieš užsakant, pavyzdį apžiūrėti gyvai.  

 

Naudotos Trukmės baldinės medžiagos:

Kiekvieną ketvirtadienį vykdome nemokamas interjero dizaino konsultacijas, kviečiame registruotis.

Trukmės baldines medžiagas galite apžiūrėti mūsų salonuose.

Kreipkitės dėl pasiūlymo el. paštu: virtuve@trukme.lt.