Dizaino blog'as

Dizaino klubas

Kategorijos

2020-12-11

Metalizuoti dekorai – išskirtinis virtuvės akcentas

Norite modernios virtuvės su ryškiu akcentu? O gal su lengvu prabangos prieskoniu? Tuomet metalizuoti dekorai yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Tikru aliuminio lakštu dengtos laminuotos medžio drožlių plokštės tinka įvairaus stiliaus interjerui, kuriam savo spindesiu suteikia daugiau stilingumo. Tačiau neretam renkantis tokį gana ryškų akcentą kyla dejonių: ar vis dar bus madinga po kelių metų? Kaip prie tokio dekoro derinti kitas baldines medžiagas, furnitūrą bei šviestuvus? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti ir savo patirtimi su Jumis dalinasi interjero dizainerė Donata Granata.
Plačiau
2020-07-01

Naujas interjero dizainas su Kronodesign® mobiliąja programėle – lengva, greita ir smagu

Esate profesionalus dizaineris, architektas ar baldų kūrėjas? O gal tiesiog Jus domina interjero dizainas ir ieškote įkvėpimo naujoms idėjoms? Bet kuriuo atveju, mes Jums turime puikų sprendimą – Kronodesign® mobiliąją programėlę, kuri ne tik padės vizualizuoti idėjas, bet ir palengvins jų įgyvendinimą.
Plačiau
Dizaino klubas Partneriai
0 Komentarų
2020-03-24

Arčiau gamtos: naujausi Madera dekorai

Trukmės asortimentą papildė nauji gamtos artumo pojūtį suteikiantys Madera dekorai. Tai dvipusės beržo faneros, natūralaus reljefo plokštės. Dekorai ir jų tekstūra yra sinchronizuoti, o kiekviena plokštė – identiška, todėl Madera tiks trokštantiems tobulo išbaigtumo.
Plačiau