DK Temp

Kategorijos

2019-11-04

Kuriame interjerą: LMDP ir Compact HPL baldinės plokštės

Norint išgauti vientisą, patrauklų interjerą, svarbu teisingai pasirinkti kokybiškas apdailos medžiagas. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė sutiko papasakoti apie populiariausias baldines plokštes, jų ypatumus ir kaip gauti išskirtinį bei pilną to paties dekoro interjero sprendimą ir sutaupyti baldų gamybai. 
Plačiau
2019-10-24

Baldai: standartiniai ar individualūs? (II dalis)

Ilgą laiką buvo manoma, kad individualius baldus gaminti verta didesnių erdvių būstams, tačiau naujausios tendencijos kitokios – mažas patalpas siekiama išnaudoti kuo funkcionaliau ir praktiškiau, pasitelkiant nestandartinius baldus. Anot „Furnitus“ vadovo, nestandartiniais baldais galima paslėpti nelygias sienas ar kitus netobulumus. „Dar vienas privalumas yra tas, kad baldas yra sukurtas ir pritaikytas būtent jums, ergonomiškas.
Plačiau
2019-08-29

Baldai: standartiniai ar individualūs? (I dalis)

Nusipirkti jau suprojektuotus ir pagamintus baldus atrodo kur kas paprasčiau ir greičiau, nei gaminti pagal individualų užsakymą, tačiau tai ne visada yra geriausias sprendimas įsirenginėjant ar atnaujinant būstą. Savo nuomone ir pastebėjimais apie baldų gamybą dalinasi interjero dizainerė, UAB „Modo dizaino studija“ vadovė Giedrė Gudiškienė ir UAB „Furnitus“ vadovas Marius Linkevičius.
Plačiau