Dizaino blog'as

Patarimai interjerui

Kategorijos

2020-11-17

Virtuvės sala – funkcionalumas ir dizaino sprendimai

Daugelis virtuvės salą vertina kaip modernaus bei ergonomiško dizaino akcentą. Norėdami įsirengti salą savo namuose turėtumėte ne tik pagalvoti apie jos įrengimo galimybes, t. y. ar turite pakankamai vietos, bet ir apie funkciją, kurią ji atlik jūsų namuose – tai bus tik papildomas darbastalis, o gal pagrindinis virtuvės baldas. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys ir tolimesni darbo procesai. Apie virtuvės salos įrengimo niuansus bei dizaino aspektus paklausėme interjero dizainerė Aistės Majauskaitės (interjero dizaino studija URVAS), kuri sutiko pasidalinti savo įžvalgomis.
Plačiau
2020-10-21

Matinė ar blizgi plokštė – kurią pasirinkti virtuvės baldams?

Virtuvė – labai svarbi namų dalis, kurioje praleidžiame nemažai laiko, čia vyksta atviri pašnekesiai prie puodelio karštos arbatos ar kavos, rytinis šurmulys pusryčiaujant ar smagios vakarienės su draugais ir artimaisiais. Dažniausiai kurdami šios erdvės interjerą tikimės, kad juo džiaugsimės ne vienerius metus, tad labai svarbu pasirinkti ne tik tai, kas Jums gražu, bet ir tai, kas labiausiai tinka Jūsų namų erdvei. Gana dažnai iškyla dilema, blizgią ar matinę plokštę naudoti virtuvės baldams? Šiuo klausimu sunku patarti, nes abi plokštės gražios, tačiau virtuvės interjere sukuria skirtingus pojūčius, apie tai paklausėme interjero dizainerės Rūtos Vaškelytės- Zaveckės.
Plačiau
2020-10-09

Kokias plokštes rinktis vonios kambariui?

Nusprendėte atnaujinti vonios kambarį? Iš pirmo žvilgsnio atrodytų lengva užduotis: tereikia paruošti baldų projektą, savarankiškai ar su interjero dizainerės -(io) pagalba pasirinkti dekorų spalvas ir užsisakyti baldų gamybą. Tačiau reikia pagalvoti ne tik apie tai kaip interjere atrodys dekoras, bet ir apie praktinę jo pusę. Vonios kambaryje kaupiasi drėgmė, kuri ilgainiui gali modifikuoti tam nepritaikytas baldines medžiagas. Todėl kuriant šias erdves ypatingą dėmesį reikia skirti tinkamų medžiagų pasirinkimui bei jų paruošimui.
Plačiau