Dizaino blog'as

Patarimai interjerui

Kategorijos

2019-11-21

Modernus ir klasikinis stilius: rinktis vieną ar derinti abu?

Kuriant naują namų įvaizdį susiduriame su galybe dilemų. Viena jų – kaip išsirinkti, koks interjero pasirinkimo sprendimas padės pasiekti geriausių rezultatų: modernus ar klasikinis? Norėdami išsiaiškinti, koks yra teisingas atsakymas ir ar toks apskritai yra, pakalbinome „Sapnas Design“ interjero dizainerę Sandrą Barišauskienę.
Plačiau
2019-11-04

Kuriame interjerą: LMDP ir Compact HPL baldinės plokštės

Norint išgauti vientisą, patrauklų interjerą, svarbu teisingai pasirinkti kokybiškas apdailos medžiagas. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė sutiko papasakoti apie populiariausias baldines plokštes, jų ypatumus ir kaip gauti išskirtinį bei pilną to paties dekoro interjero sprendimą ir sutaupyti baldų gamybai. 
Plačiau
2019-10-24

Baldai: standartiniai ar individualūs? (II dalis)

Ilgą laiką buvo manoma, kad individualius baldus gaminti verta didesnių erdvių būstams, tačiau naujausios tendencijos kitokios – mažas patalpas siekiama išnaudoti kuo funkcionaliau ir praktiškiau, pasitelkiant nestandartinius baldus. Anot „Furnitus“ vadovo, nestandartiniais baldais galima paslėpti nelygias sienas ar kitus netobulumus. „Dar vienas privalumas yra tas, kad baldas yra sukurtas ir pritaikytas būtent jums, ergonomiškas.
Plačiau