Dizaino blog'as

Patarimai interjerui

Kategorijos

2021-03-01

Kronodesign® mobilioji programėlė – vizualizuokite savo idėjas!

Jūs profesionalus dizaineris, architektas ar baldų kūrėjas? O gal tiesiog domitės interjero dizainu ir ieškote įkvėpimo naujoms idėjoms? Bet kuriuo atveju, turime puikų sprendimą – Kronodesign® mobiliąją programėlę, kuri ne tik padės vizualizuoti idėjas, bet ir palengvins jų įgyvendinimą.

Mobilioji programėlė Kronodesign® – tai labai patogus darbo įrankis, kuris padės Jums ar Jūsų klientams, kad ir kur bebūtumėte. Su ja bus daug lengviau išsirinkti dekorą, nes galėsite pamatyti kaip jis atrodo interjere, o taip pat tarpusavyje derinti skirtingus paviršius ir kurti savo dizaino kompozicijas maketų (Layouts) skiltyje, įkelti mėgstamiausius dekorus į vieną iš jau paruoštų koliažų (Moodboards).
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų
2021-02-26

SM‘art – itališkas prekės ženklas pavergiantis kokybe, estetika ir kūrybiškumu

Susipažinkite su itališku prekės ženklu SM‘art! Jie gamina labai aukštos kokybės laminuotas plokštes. Nuolatinis produktų tyrinėjimas, kokybiškos žaliavos, moderniausios technologijos ir kūrybiškumas – tai didžiausios šio prekės ženklo stiprybės. Investuodami į žaliavas ir įrangą, jie pirmieji rinkai pristatė analogiško dekoro ir tekstūros Compact ir LMDP plokštes, kurios leidžia sukurti vientisą interjerą. Taip pat SM‘art asortimentas išsiskiria gilios struktūros dekorais, kurie yra matiniai ir atrodo itin tikroviškai.
Plačiau
2021-02-19

Stilinga ir patogi virtuvė: kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?

Įsirenginėjant naują virtuvę kyla daugybė klausimų, pradedant erdvės išplanavimu baigiant medžiagų pasirinkimu. Pastaroji dilema turi atitikti du svarbius kriterijus – medžiagų derinys jums turi patikti ir būti praktiškas, atsižvelgiant į naudojimosi virtuve intensyvumą.

Šįkart aptarsime jums itin aktualų klausimą: „Kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?“, kuriam atsakyti į pagalbą pasikvietėme interjero dizaino studijos „Deform space“ komandą bei interjero dizainerę Eveliną Delekaitę. Jie ne tik turi puikų estetikos pojūtį, bet ir nusimano apie praktinius medžiagų naudojimo virtuvėje aspektus. Todėl informacija tikrai verta Jūsų dėmesio!
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų