Dizaino blog'as

Patarimai interjerui

Kategorijos

2021-03-26

Kronospan – baldai prikelti antram gyvenimui

KRONOSPAN – tai Austrijoje gimęs, Europoje pripažintas ir aukštai vertinamas prekės ženklas, kuriuo žymimas platus stilingų baldinių medžiagų asortimentas. Kompanija veiklą vykdo Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje, kur veikia daugiau kaip 40 gamybos įmonių.

KRONOSPAN suburta dizainerių komanda kuria ir nuolat klientams pateikia naujus, įspūdingus ir pasaulines tendencijas atitinkančius dekorus. Kronospan asortimente net 204 LMDP plokščių, 62 stalviršių, 62 HPL sienelių,154 Compact HPL, 222 HPL lakštų bei 66 CPL lakštų pozicijų. Taip pat, galima rinktis iš itin plačios tekstūrų įvairovės.
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų
2021-03-01

Kronodesign® mobilioji programėlė – vizualizuokite savo idėjas!

Jūs profesionalus dizaineris, architektas ar baldų kūrėjas? O gal tiesiog domitės interjero dizainu ir ieškote įkvėpimo naujoms idėjoms? Bet kuriuo atveju, turime puikų sprendimą – Kronodesign® mobiliąją programėlę, kuri ne tik padės vizualizuoti idėjas, bet ir palengvins jų įgyvendinimą.

Mobilioji programėlė Kronodesign® – tai labai patogus darbo įrankis, kuris padės Jums ar Jūsų klientams, kad ir kur bebūtumėte. Su ja bus daug lengviau išsirinkti dekorą, nes galėsite pamatyti kaip jis atrodo interjere, o taip pat tarpusavyje derinti skirtingus paviršius ir kurti savo dizaino kompozicijas maketų (Layouts) skiltyje, įkelti mėgstamiausius dekorus į vieną iš jau paruoštų koliažų (Moodboards).
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų
2021-02-26

SM‘art – itališkas prekės ženklas pavergiantis kokybe, estetika ir kūrybiškumu

Susipažinkite su itališku prekės ženklu SM‘art! Jie gamina labai aukštos kokybės laminuotas plokštes. Nuolatinis produktų tyrinėjimas, kokybiškos žaliavos, moderniausios technologijos ir kūrybiškumas – tai didžiausios šio prekės ženklo stiprybės. Investuodami į žaliavas ir įrangą, jie pirmieji rinkai pristatė analogiško dekoro ir tekstūros Compact ir LMDP plokštes, kurios leidžia sukurti vientisą interjerą. Taip pat SM‘art asortimentas išsiskiria gilios struktūros dekorais, kurie yra matiniai ir atrodo itin tikroviškai.
Plačiau