Dizaino blog'as

Dizaino klubas

Kategorijos

2019-11-04

Kuriame interjerą: LMDP ir Compact HPL baldinės plokštės

Norint išgauti vientisą, patrauklų interjerą, svarbu teisingai pasirinkti kokybiškas apdailos medžiagas. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė sutiko papasakoti apie populiariausias baldines plokštes, jų ypatumus ir kaip gauti išskirtinį bei pilną to paties dekoro interjero sprendimą ir sutaupyti baldų gamybai. 
Plačiau
2019-04-19

Interjero dizaino diena 2019.04.25 - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Tie, kurie naujų metų pradžioje ieško idėjų savo interjerams į „Interjero dizaino dienas“, kviečiame registruotis visuose 3 Trukmės filialuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Visą dieną, nuo 10 val. iki 17 val., visus užsiregistravusius lankytojus NEMOKAMAI konsultuos interjero dizaineriai. Tuo pat metu, galėsite realiai pačiupinėti visas medžiagas: rankenėles, stalviršius, baldines plokštes ir išsirinksite sau geriausiai tinkantį derinį, bei gauti itin naudingų patarimų iš šios srities profesionalų.
Taip pat lankytojus džiugins nemokamos vaišės ir kava!
Plačiau
Dizaino klubas Renginiai
0 Komentarų
2019-01-17

Kelionė į Kronospan ekspozicinį saloną Varšuvoje

Kelionė skirta įkvėpimui! Aktyviausi Dizaino klubo nariai turėjo puikią galimybę apsilankyti Kronospan ekspoziciniame salone, įsikūrusiame Varšuvos mieste, Lenkijoje. Pristatyti ne tik įvairiausi dizaininiai sprendimai, bet ir naujausios kolekcijos dekorai.
Plačiau
Dizaino klubas Renginiai
0 Komentarų