Dizaino blog'as

Dizaineriai rekomenduoja

Kategorijos

2020-08-07

Blizgi, blizgesnė ar blizgiausia – kokią pasirinkti? Blizgių plokščių savybės ir skirtumai

Dievinate blizgius paviršius interjere, bet nežinote kaip išsirinkti jums labiausiai tinkančią plokštę? Skubame Jums padėti!

Mūsų asortimente galite rasti trijų tipų blizgias plokštes – tai UHG (angl. Ultra High Gloss (ypač blizgus paviršius)), akrilu dengtą Acrylic blizgią MDF (medžio dulkių plokštę) bei dekoratyvinę veidrodinio blizgumo Polylac plokštę.
Plačiau
2020-07-27

Kodėl interjere dominuoja Compact HPL plokštės?

Compact HPL plokštės pagrindas pagamintas iš specialiose medžiagose išmirkyto popieriaus, kuris karščio ir slėgio pagalba yra suspaudžiamas į drėgmei atsparią vientisą ir itin tvirtą medžiagą.
Plačiau
2020-07-10

Rinkitės besiūlį laminavimą – mėgaukitės vientisumu ir estetika

Ar esate girdėję apie besiūlę laminavimo technologiją? Jei dar ne, skubame paaiškinti: tai toks laminavimo būdas, kurio metu plokštė ir briauna sujungiamos be jokių tarpų. Šia technologija sujungtiems paviršiams nenaudojami jokie klijai, tik speciali briauna, kurios sudedamosios dalys yra „kietasis“ spalvos sluoksnis ir lydomas funkcinis pagrindas. Pastarasis išlydomas specialiame įrenginyje, įmontuotame laminavimo staklėse, ir briauna prispaudžiamas prie plokštės, tuomet siūlės tampa tiesiog nematomos.
Plačiau