Dizaino blog'as

Dizaineriai rekomenduoja

Kategorijos

2019-11-21

Modernus ir klasikinis stilius: rinktis vieną ar derinti abu?

Kuriant naują namų įvaizdį susiduriame su galybe dilemų. Viena jų – kaip išsirinkti, koks interjero pasirinkimo sprendimas padės pasiekti geriausių rezultatų: modernus ar klasikinis? Norėdami išsiaiškinti, koks yra teisingas atsakymas ir ar toks apskritai yra, pakalbinome „Sapnas Design“ interjero dizainerę Sandrą Barišauskienę.
Plačiau
2019-11-18

Kodėl interjero dizaineriai renkasi Trukmę?

Interjero dizaineriai patvirtina: projektuojant interjerą gaminama didžioji dalis baldų, todėl patikimi baldų plokščių tiekėjai – itin svarbūs. Kaip ir galimybė gauti naujienas, kompetentingų patarimų ar specialistų dėmesį. „Trukmės“ varomoji jėga, interjero dizainerių akimis, – pridėtinę vertę kuriantys sprendimai, bendradarbiavimas su interjero kūrėjais ir racionaliausių sprendimų paieškos.
Plačiau
2019-11-04

Kuriame interjerą: LMDP ir Compact HPL baldinės plokštės

Norint išgauti vientisą, patrauklų interjerą, svarbu teisingai pasirinkti kokybiškas apdailos medžiagas. Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė sutiko papasakoti apie populiariausias baldines plokštes, jų ypatumus ir kaip gauti išskirtinį bei pilną to paties dekoro interjero sprendimą ir sutaupyti baldų gamybai. 
Plačiau