Dizaino blog'as

Dizaineriai rekomenduoja

Kategorijos

2020-10-21

Matinė ar blizgi plokštė – kurią pasirinkti virtuvės baldams?

Virtuvė – labai svarbi namų dalis, kurioje praleidžiame nemažai laiko, čia vyksta atviri pašnekesiai prie puodelio karštos arbatos ar kavos, rytinis šurmulys pusryčiaujant ar smagios vakarienės su draugais ir artimaisiais. Dažniausiai kurdami šios erdvės interjerą tikimės, kad juo džiaugsimės ne vienerius metus, tad labai svarbu pasirinkti ne tik tai, kas Jums gražu, bet ir tai, kas labiausiai tinka Jūsų namų erdvei. Gana dažnai iškyla dilema, blizgią ar matinę plokštę naudoti virtuvės baldams? Šiuo klausimu sunku patarti, nes abi plokštės gražios, tačiau virtuvės interjere sukuria skirtingus pojūčius, apie tai paklausėme interjero dizainerės Rūtos Vaškelytės- Zaveckės.
Plačiau
2020-10-09

Kokias plokštes rinktis vonios kambariui?

Nusprendėte atnaujinti vonios kambarį? Iš pirmo žvilgsnio atrodytų lengva užduotis: tereikia paruošti baldų projektą, savarankiškai ar su interjero dizainerės -(io) pagalba pasirinkti dekorų spalvas ir užsisakyti baldų gamybą. Tačiau reikia pagalvoti ne tik apie tai kaip interjere atrodys dekoras, bet ir apie praktinę jo pusę. Vonios kambaryje kaupiasi drėgmė, kuri ilgainiui gali modifikuoti tam nepritaikytas baldines medžiagas. Todėl kuriant šias erdves ypatingą dėmesį reikia skirti tinkamų medžiagų pasirinkimui bei jų paruošimui.
Plačiau
2020-09-22

Kaip neprašauti renkantis virtuvės interjero spalvas?

Virtuvė – tai namų širdis, čia verda ne tik maistas bet ir gyvenimas: skanūs pašnekesiai su šeima ar šurmulio kupini vakarai su draugais. Labai dažnai gyvenamuosiuose namuose ar butuose virtuvės tampa svetainės dalimi, todėl projektuojant šią namų erdvę labai svarbu pagalvoti ne tik apie funkcionalumą, bet ir spalvinę gamą, kuri gali sukurti nuotaiką ar jaukumo jausmą. Kaip neprašauti renkantis virtuvės interjero spalvas klausiame interjero dizainerės Dovilės Sakevičės (Dovilės interjeras).
Plačiau