Dizaino blog'as

Dizaineriai rekomenduoja

Kategorijos

2020-12-11

Metalizuoti dekorai – išskirtinis virtuvės akcentas

Norite modernios virtuvės su ryškiu akcentu? O gal su lengvu prabangos prieskoniu? Tuomet metalizuoti dekorai yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Tikru aliuminio lakštu dengtos laminuotos medžio drožlių plokštės tinka įvairaus stiliaus interjerui, kuriam savo spindesiu suteikia daugiau stilingumo. Tačiau neretam renkantis tokį gana ryškų akcentą kyla dejonių: ar vis dar bus madinga po kelių metų? Kaip prie tokio dekoro derinti kitas baldines medžiagas, furnitūrą bei šviestuvus? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti ir savo patirtimi su Jumis dalinasi interjero dizainerė Donata Granata.
Plačiau
2020-11-17

Virtuvės sala – funkcionalumas ir dizaino sprendimai

Daugelis virtuvės salą vertina kaip modernaus bei ergonomiško dizaino akcentą. Norėdami įsirengti salą savo namuose turėtumėte ne tik pagalvoti apie jos įrengimo galimybes, t. y. ar turite pakankamai vietos, bet ir apie funkciją, kurią ji atlik jūsų namuose – tai bus tik papildomas darbastalis, o gal pagrindinis virtuvės baldas. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys ir tolimesni darbo procesai. Apie virtuvės salos įrengimo niuansus bei dizaino aspektus paklausėme interjero dizainerė Aistės Majauskaitės (interjero dizaino studija URVAS), kuri sutiko pasidalinti savo įžvalgomis.
Plačiau
2020-10-21

Matinė ar blizgi plokštė – kurią pasirinkti virtuvės baldams?

Virtuvė – labai svarbi namų dalis, kurioje praleidžiame nemažai laiko, čia vyksta atviri pašnekesiai prie puodelio karštos arbatos ar kavos, rytinis šurmulys pusryčiaujant ar smagios vakarienės su draugais ir artimaisiais. Dažniausiai kurdami šios erdvės interjerą tikimės, kad juo džiaugsimės ne vienerius metus, tad labai svarbu pasirinkti ne tik tai, kas Jums gražu, bet ir tai, kas labiausiai tinka Jūsų namų erdvei. Gana dažnai iškyla dilema, blizgią ar matinę plokštę naudoti virtuvės baldams? Šiuo klausimu sunku patarti, nes abi plokštės gražios, tačiau virtuvės interjere sukuria skirtingus pojūčius, apie tai paklausėme interjero dizainerės Rūtos Vaškelytės- Zaveckės.
Plačiau