Dizaino blog'as

Dizaineriai rekomenduoja

Kategorijos

2021-02-26

SM‘art – itališkas prekės ženklas pavergiantis kokybe, estetika ir kūrybiškumu

Susipažinkite su itališku prekės ženklu SM‘art! Jie gamina labai aukštos kokybės laminuotas plokštes. Nuolatinis produktų tyrinėjimas, kokybiškos žaliavos, moderniausios technologijos ir kūrybiškumas – tai didžiausios šio prekės ženklo stiprybės. Investuodami į žaliavas ir įrangą, jie pirmieji rinkai pristatė analogiško dekoro ir tekstūros Compact ir LMDP plokštes, kurios leidžia sukurti vientisą interjerą. Taip pat SM‘art asortimentas išsiskiria gilios struktūros dekorais, kurie yra matiniai ir atrodo itin tikroviškai.
Plačiau
2020-12-11

Metalizuoti dekorai – išskirtinis virtuvės akcentas

Norite modernios virtuvės su ryškiu akcentu? O gal su lengvu prabangos prieskoniu? Tuomet metalizuoti dekorai yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Tikru aliuminio lakštu dengtos laminuotos medžio drožlių plokštės tinka įvairaus stiliaus interjerui, kuriam savo spindesiu suteikia daugiau stilingumo. Tačiau neretam renkantis tokį gana ryškų akcentą kyla dejonių: ar vis dar bus madinga po kelių metų? Kaip prie tokio dekoro derinti kitas baldines medžiagas, furnitūrą bei šviestuvus? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti ir savo patirtimi su Jumis dalinasi interjero dizainerė Donata Granata.
Plačiau
2020-11-17

Virtuvės sala – funkcionalumas ir dizaino sprendimai

Daugelis virtuvės salą vertina kaip modernaus bei ergonomiško dizaino akcentą. Norėdami įsirengti salą savo namuose turėtumėte ne tik pagalvoti apie jos įrengimo galimybes, t. y. ar turite pakankamai vietos, bet ir apie funkciją, kurią ji atlik jūsų namuose – tai bus tik papildomas darbastalis, o gal pagrindinis virtuvės baldas. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys ir tolimesni darbo procesai. Apie virtuvės salos įrengimo niuansus bei dizaino aspektus paklausėme interjero dizainerė Aistės Majauskaitės (interjero dizaino studija URVAS), kuri sutiko pasidalinti savo įžvalgomis.
Plačiau