Dizaino blog’as

Kategorijos

2021-02-26

SM‘art – itališkas prekės ženklas pavergiantis kokybe, estetika ir kūrybiškumu

Susipažinkite su itališku prekės ženklu SM‘art! Jie gamina labai aukštos kokybės laminuotas plokštes. Nuolatinis produktų tyrinėjimas, kokybiškos žaliavos, moderniausios technologijos ir kūrybiškumas – tai didžiausios šio prekės ženklo stiprybės. Investuodami į žaliavas ir įrangą, jie pirmieji rinkai pristatė analogiško dekoro ir tekstūros Compact ir LMDP plokštes, kurios leidžia sukurti vientisą interjerą. Taip pat SM‘art asortimentas išsiskiria gilios struktūros dekorais, kurie yra matiniai ir atrodo itin tikroviškai.
Plačiau
2021-02-19

Stilinga ir patogi virtuvė: kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?

Įsirenginėjant naują virtuvę kyla daugybė klausimų, pradedant erdvės išplanavimu baigiant medžiagų pasirinkimu. Pastaroji dilema turi atitikti du svarbius kriterijus – medžiagų derinys jums turi patikti ir būti praktiškas, atsižvelgiant į naudojimosi virtuve intensyvumą.

Šįkart aptarsime jums itin aktualų klausimą: „Kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?“, kuriam atsakyti į pagalbą pasikvietėme interjero dizaino studijos „Deform space“ komandą bei interjero dizainerę Eveliną Delekaitę. Jie ne tik turi puikų estetikos pojūtį, bet ir nusimano apie praktinius medžiagų naudojimo virtuvėje aspektus. Todėl informacija tikrai verta Jūsų dėmesio!
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų
2020-12-11

Metalizuoti dekorai – išskirtinis virtuvės akcentas

Norite modernios virtuvės su ryškiu akcentu? O gal su lengvu prabangos prieskoniu? Tuomet metalizuoti dekorai yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Tikru aliuminio lakštu dengtos laminuotos medžio drožlių plokštės tinka įvairaus stiliaus interjerui, kuriam savo spindesiu suteikia daugiau stilingumo. Tačiau neretam renkantis tokį gana ryškų akcentą kyla dejonių: ar vis dar bus madinga po kelių metų? Kaip prie tokio dekoro derinti kitas baldines medžiagas, furnitūrą bei šviestuvus? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti ir savo patirtimi su Jumis dalinasi interjero dizainerė Donata Granata.
Plačiau