Dizaino blog’as

Kategorijos

2021-02-19

Stilinga ir patogi virtuvė: kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?

Įsirenginėjant naują virtuvę kyla daugybė klausimų, pradedant erdvės išplanavimu baigiant medžiagų pasirinkimu. Pastaroji dilema turi atitikti du svarbius kriterijus – medžiagų derinys jums turi patikti ir būti praktiškas, atsižvelgiant į naudojimosi virtuve intensyvumą.

Šįkart aptarsime jums itin aktualų klausimą: „Kuo užpildyti tarpą tarp viršutinių ir apatinių virtuvės spintelių?“, kuriam atsakyti į pagalbą pasikvietėme interjero dizaino studijos „Deform space“ komandą bei interjero dizainerę Eveliną Delekaitę. Jie ne tik turi puikų estetikos pojūtį, bet ir nusimano apie praktinius medžiagų naudojimo virtuvėje aspektus. Todėl informacija tikrai verta Jūsų dėmesio!
Plačiau
Patarimai interjerui
0 Komentarų
2020-12-11

Metalizuoti dekorai – išskirtinis virtuvės akcentas

Norite modernios virtuvės su ryškiu akcentu? O gal su lengvu prabangos prieskoniu? Tuomet metalizuoti dekorai yra kaip tik tai, ko Jums reikia. Tikru aliuminio lakštu dengtos laminuotos medžio drožlių plokštės tinka įvairaus stiliaus interjerui, kuriam savo spindesiu suteikia daugiau stilingumo. Tačiau neretam renkantis tokį gana ryškų akcentą kyla dejonių: ar vis dar bus madinga po kelių metų? Kaip prie tokio dekoro derinti kitas baldines medžiagas, furnitūrą bei šviestuvus? Į šiuos ir kitus klausimus sutiko atsakyti ir savo patirtimi su Jumis dalinasi interjero dizainerė Donata Granata.
Plačiau
2020-11-17

Virtuvės sala – funkcionalumas ir dizaino sprendimai

Daugelis virtuvės salą vertina kaip modernaus bei ergonomiško dizaino akcentą. Norėdami įsirengti salą savo namuose turėtumėte ne tik pagalvoti apie jos įrengimo galimybes, t. y. ar turite pakankamai vietos, bet ir apie funkciją, kurią ji atlik jūsų namuose – tai bus tik papildomas darbastalis, o gal pagrindinis virtuvės baldas. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys ir tolimesni darbo procesai. Apie virtuvės salos įrengimo niuansus bei dizaino aspektus paklausėme interjero dizainerė Aistės Majauskaitės (interjero dizaino studija URVAS), kuri sutiko pasidalinti savo įžvalgomis.
Plačiau