2019-01-21

Subtilios prabangos dizaino apartamentai

Nuosaikus interjeras su subtilios prabangos prieskoniu. Namuose sumaniai derintos natūralios medžiagos – granitas, perforuotas metalas, blyškus, tekstūrą išryškinantis medis. Tuo tarpu gili mėlyna spalva puikiai harmonizuojasi su natūraliais tekstilės gaminiais.

Interjero dizainas buvo kuriamas akcentuojant funkcionalumą, nuosaikumą ir kokybę. Modernaus stiliaus erdvė, kuri papildyta „amžinos klasikos“ baldais, šviestuvais, kurie tarsi kuria iš naujo savitas formas.  Prabanga tiesiog pulsuoja subtilumu, joje dera panaudotos natūralios medžiagos – granitas, perforuotas metalas, blyškus, tekstūrą išryškinantis medis su pereinančių koloritų plytelėmis, gilia mėlyna spalva, natūraliais tekstilės gaminiais.
Kaip jau minėta, dėmesys fokusuojasi į funkcionalumą – kurti talpūs integruoti baldai, palangės, ilgi, baldus pratęsiantys suolai, kurie tarnaus kaip poilsio zonos. Funkcionali ir pati sofa, leidžianti patogiai mėgautis nuostabia poilsio rutina: židiniu, televizoriumi. Visi paminėti daiktai patogiai įrengti priešingose sienose. 

 

Trumpais, bet daug reiškiančiais žodžiais, galima apibendirnti visą namų interjerą: solidu, neperkrauta. Sterili erdvė – pagridninė šių namų realizacija!

 

Interjerą kūrė: Toota
Nuotraukų autorius: Leonas Garbačauskas
Panaudota: #Kronospan LMDP Ąžuolas Nagano 8431 SN
Daugiau asortimento: www.trukme.lt