2020-08-13

POLYLAC – idealiai tvari medžiaga visiems Jūsų baldų poreikiams

Kas yra POLYLAC?

POLYLAC – tai MDF (medžio dulkių) plokštė, kurios paviršius iš abiejų pusių padengtas supresuotu didelio tankio dekoratyviniu popieriumi, o fasadinė dalis papildomai užlaminuota dvipuse permatoma PET plėvele bei apsauginiu sluoksniu. Ši ekologiška aukščiausio veidrodinio blizgumo daugiasluoksnė dekoratyvinė plokštė pasižymi didžiausiu atsparumu įbrėžimams, dėmėms, karščiui ir cheminiams elementams.

Kodėl POLYLAC?

  • Dekoratyvinių plokščių pramonėje lengva pasiekti aukštą blizgumo lygį, tačiau vyrauja tendencija, kad kuo didesnis blizgesys, tuo mažesnis atsparumas įbrėžimams. Tuo tarpu su POLYLAC plokštėmis buvo atlikti išsamūs bandymai, kurie įrodė, kad net ir aukščiausio blizgumo lygio plokštės gali išlaikyti labai aukštą atsparumą įbrėžimams.
  • Dažytos ir lakuotos plokštės gamybos metu gali įtrūkti ir suskilinėti. Tačiau POLYLAC padengta specialia lanksčia PET plėvele, kuri apsaugo plokštę nuo pažeidimų gamybos metu bei palengvina briaunų laminavimo procesą.
  • Daugelis dažytų ir lakuotų paviršių palaipsniui dėvisi, o POLYLAC plokštė išlieka lyg nauja – be įbrėžimų ar įtrūkimų.

POLYLAC DIGITAL

  • POLYLAC DIGITAL – tai galimybė ant plokštės atspausdinti bet kokį Jums patinkantį vaizdą, tereikia atsiųsti aukštos rezoliucijos nuotrauką ir pasirinkti kokio paviršiaus norite: matinio ar blizgaus.

Daugiau informacijos apie POLYLAC plokštės savybes bei panaudojimo galimybes rasite čia.

Dalintis: