2020-03-12

Naujoji Kronospan kolekcija – įkvėpta miestų

Trukmės metų renginyje „Miesto ritmu: Naujienos 2020“ pristatyta naujausia Kronospan kolekcija Trends 20/21, kurios pagrindinis įkvėpimas pavadintas City Vibes. Kronospan dizaino vadovas Mark Birchman papasakojo, kaip gimė ši kolekcija ir kuo ji ypatinga.

 

Trends 20/21 dekorų kolekcija įkvėpta miestų, kuriuose ir gyvena patys kūrėjai. Barselona, Milanas, Maskva ir Varšuva nebuvo parinkti atsitiktinai – tai miestai, kurie žavi savo istorija, autentika bei kontrasto suteikiančiu modernumu.

Pirmasis miestas – Barselona. Jos įkvėpti dizainai atskleidžia kūrėjo santykį su jūra, moderniomis miesto erdvėmis. Kolekcija sukurta stebint didingų Barselonos pastatų siluetus. Dekoruose vyrauja cemento tekstūra, šviesūs elementai, tuo pat metu kūrėjai siekė išlaikyti natūralumą, todėl kolekcijoje galime išvysti aprūdijusį pastatą primenančių elementų.

Milano įkvėpta kolekcijos dalis atspindi tipišką itališką dizainą, kuriame vyrauja spalvų harmonija. Dizainų kūrėjai teigia norėję nekopijuoti tai, ką mato, bet kurti. Milano įkvėpti dizainai lengvai pritaikomi, derinami su kitomis interjero detalėmis. Priklausomai nuo apšvietimo, kuriame išvysite dekorus, keičiasi juose išryškėjančios detalės. 

Varšuvos įkvėptuose dekoruose svarbiausia gamta, paprastumas ir natūralumas. Kolekcijos kūrėja siekė būti arčiau žmogaus, todėl jos įkvėpimas – kasdienis gyvenimas, tai, ką matome nuolat, bet nevisad pastebime. Dinamiškas Varšuvos miestas paskatino kurti naudojant ir modernius, ekspresyvius atspalvius.

Modernaus miesto ir jaukių namų sintezė – tai Maskvos įkvėptų Trends 20/21 dekorų dalis. Kūrėjai akcentuoja, kad pagrindinis dekorų įkvėpimo šaltinis yra šeima, žmonės. Į miestą buvo pažvelgta iš naujos perspektyvos, pasirenkant į dekorus perkelti svarbiausius jo elementus. Aukso akcentai, medaus atspalviai – tarsi Maskvos katedros, suteikiančios didingumo įspūdį. O aprūdijusių detalių visuma – tai industrinio įvaizdžio dalis, tuo pat metu susipinanti su tradiciniu stiliumi.

Dalintis: