2020-03-12

Naujas premium prekės ženklas – Emporio Skin

Kaune ir Vilniuje vykusiame Trukmės renginyje „Miesto ritmu: Naujienos 2020“ pristatytas naujas prekės ženklas Emporio Skin. Itin kokybiški ir elegancija dvelkiantys išskirtiniai itališki dizainai varijuoja tarp modernumo ir tradicijų.

Emporio Skin pristatęs Mark Birchman teigė, kad svarbu suvokti, jog dizainai nebus laikomi vakuume, todėl reikia turėti omenyje kitas interjero detales, skirti dėmesio kontekstui. Tuo ši kolekcija yra išskirtinė – kiekvienas dizainas kurtas galvojant apie tai, kaip jis koreliuos su kitais interjero elementais. Emporio Skin svarbus ryšys tarp dizaino ir paviršiaus. Kuriant naująjį prekės ženklą didelis dėmesys skirtas pojūčiui – plokščių paviršiai ne tik atsparūs, bet ir malonūs liesti. 

Emporio Skin kolekcijoje galime išvysti tipinius itališkus dizainus, subtilius natūralaus medžio ir modernios pilkos spalvos derinius. Vyrauja suteikiantys gyvybiškumo, charakteringi dizainai, kuriuose persipina vientisumas ir skirtingų detalių, spalvų derinimas. 

Emporio Skin tradiciniai dizainai skirti išbaigtam interjerui – jie suteikia elegancijos, užtikrintumo įspūdį. Kolekcijoje gausu netikėtų spalvinių derinių: moderni rudos ir pilkos kombinacija, kurią dar labiau pagyvina apšvietimas, visiškai nauji, tikrą akmenį primenantys atspalviai su drumstais akcentais, kuriuos įžvelgiame tik pažiūrėję iš arčiau. 

Daugiau Emporio Skin dekorų galite išvysti čia.

Dalintis: