2020-07-01

Naujas interjero dizainas su Kronodesign® mobiliąja programėle – lengva, greita ir smagu

Esate profesionalus dizaineris, architektas ar baldų kūrėjas? O gal tiesiog Jus domina interjero dizainas ir ieškote įkvėpimo naujoms idėjoms? Bet kuriuo atveju, mes Jums turime puikų sprendimą – Kronodesign® mobiliąją programėlę, kuri ne tik padės vizualizuoti idėjas, bet ir palengvins jų įgyvendinimą.

Mobilioji programėlė Kronodesign® – tai labai patogus darbo įrankis, kuris padės Jums ar Jūsų klientams, kad ir kur bebūtumėte. Bus daug lengviau išsirinkti dekorą, nes galėsite pamatyti kaip jis atrodo interjere,  o taip pat tarpusavyje derinti skirtingus paviršius ir kurti savo dizaino kompozicijas maketų (Layouts) skiltyje arba įkelti mėgstamiausius dekorus į vieną iš jau paruoštų koliažų (Moodboards).

Sukurti interjero dizainą dar nebuvo taip lengva! Štai kodėl verta turėti Kronodesign® mobiliąją programėlę:

  • Visas dekorų katalogas vienoje vietoje ir visada kartu su Jumis;
  • Pasirinkę norimą dekorą visada matysite jo kodą, tekstūrą ir pavadinimą;
  • Galite naudotis išplėstine paieška ir filtrais norėdami surasti patinkantį dekorą pagal pavadinimą, kodą arba tekstūrą;
  • Galimybė kurti ir išsaugoti savo kompozicijas skiltyje „Mano projektai“;
  • Nauja funkcija „Maketų kūrimas“ leis paruošti interjero dizainą naudojant mėgstamiausius paveikslėlius ir dekorus;
  • Galimybės derinti dekorus iš visų „Kronodesign“ kolekcijų, įkeliant juos į vieną iš programėlės siūlomų dizainų.

Dekoro katalogas

Programėlėje galėsite atrasti skirtingas dekorų kombinacijas, o mėgstamiausius sudėlioti į atskirus projektus skiltyje „Mano projektai“. Kiekvienam projektui galite priskirti paveikslėlį bei pridėti aprašymą – tai padės lengviau ir greičiau rasti norimą projektą tarp gausos kitų bei pateikti jį savo klientams.

Patogu tai, kad Jums nereikės jungtis prie interneto norint peržiūrėti, ieškoti ar išsaugoti patinkančius dekorus bei jų pagrindines medžiagas ir tekstūras.

Koliažai „Moodboards“

Su „Moodboards“ koliažais naujų dizainų kūrimas kaip niekad lengvas – tereikia įkelti patinkančius dekorus, kuriuos galite rinktis iš visų „Kronodesign“ kolekcijų. Programėlėje rasite abstrakčias kompozicijas bei svetainės, miegamojo ar virtuvės koliažus, kuriuose galėsite keisti pasirinktų baldų elementus į patinkančius dekorus ir ieškoti geriausio interjero dizaino sprendimo.

Nauja funkcija – maketai

Programėlės skiltis „Maketai“ suteiks Jums kūrybinę laisvę – dizaino kompozicijas galėsite kurti naudodami labiausiai patinkančius paveikslėlius bei dekorus. Padarykite nuotrauką mobiliąja programėle arba rinkitės paveikslėlius iš savo įrenginio ar mobiliosios programėlės galerijos ir įkelkite į norimą maketą.

Patogūs įrankiai Jums padės kurti išskirtines interjero dizaino kombinacijas:

  • Galite keisti kiekvieno maketo sluoksnio dydį ar paveikslėlių rodymo tvarką norimą paveikslėlį iškeldami virš kitų.
  • Į vieną maketą galite įkelti net iki 40 paveikslėlių, pridėti šešėlius, keisti dekoro poziciją rėmuose, priartinti ar nutolinti vaizdą ar keisti kiekvieno paveikslėlio padėtį 1px tikslumu.
  • Baigtą maketą galite išsaugoti savo įrenginyje ir pasidalinti socialiniuose tinkluose ar el. paštu.

Nauja funkcija – platintojai

Nauja funkcija „platintojai“ Jums padės rasti artimiausią „Kronospan“ įgaliotą produktų tiekėją, bei parodys jo aptarnaujamas teritorijas. Mes taip pat esame oficialių „Kronospan“ atstovų sąraše.

Mobiliąją programėlę galite atsisiųsti čia: 

Dalintis: