2020-09-18

Kodėl ploni stalviršiai užkariauja rinką?

Kuriantiems virtuvės interjerą dažnai kyla abejonių: „Kokią medžiagą pasirinkti darbiniam paviršiui?“  

Mūsų asortimente galite rasti laminuotus stalviršius ir Compact HPL plokštes. Abi šios medžiagos yra labai skirtingos tiek savo išvaizda ir sudėtimi, tiek ir panaudojimo galimybėmis. Iš pradžių šiek tiek su jomis susipažinkime:

  • Laminuoti stalviršiai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžio drožlių plokštės (MDP) arba medžio dulkių plokštės (MDF), ant kurios viršutinės dalies aukšto slėgio pagalba užpresuojamas HPL lakštas, o iš kitos pusės kompensacinis HPL lakštas arba kraft popierius. Savo asortimente turime kelių storių laminuotus stalviršius – 38mm ir 18-19mm.
  • Compact HPL plokštės pagrindas pagamintas iš specialiose medžiagose išmirkyto popieriaus, kuris karščio ir slėgio pagalba yra suspaudžiamas į drėgmei atsparią vientisą ir itin tvirtą medžiagą. Compact HPL plokštės užpildo spalva priklauso nuo naudojamo kraft popieriaus spalvos, o storis – nuo sluoksnių kiekio. Reguliariame asortimente turime 10-12mm storio plokštę su baltos arba juodos spalvos užpildu, tačiau esant poreikiui galima užsakyti ir kitų storiu bei spalvų.

Pavadinime užminėme klausimą: „Kodėl ploni stalviršiai užkariauja rinką?“. Jei domitės pasaulinėmis interjero tendencijomis ar sekate Lietuvos interjero dizainerius, turbūt jau pastebėjote, kad virtuvių interjeruose vyrauja ploni stalviršiai, kuriuos erdvių kūrėjai dažniausiai renkasi dėl gražaus estetinio vaizdo. Mūsų asortimente galite rasti plonų laminuotų (18-19 mm) stalviršių arba dar plonesnių Compact HPL (10-12 mm) plokščių. Siekdami ne tik estetikos, bet ir aukštesnių kokybinių savybių bei platesnių panaudojimo galimybių interjero dizaineriai prioritetą skiria Compact HPL plokštei. Interjere ji puikiai atrodo dėl matomo užpildo, estetikos sukuria ir tai, kad naudojant Compact HPL plokštes atsiranda galimybė turėti lygų darbastalio paviršių plautuvę tvirtinant iš apačios. Be šių privalumų Compact HPL plokštė yra ženkliai atsparesnės išorės veiksniams nei laminuoti stalviršiai ir turi daug platesnes panaudojimo galimybes. Laminuotus stalviršius galima naudoti tik darbinimas paviršiams, o Compact HPL plokštes pritaikyti ir baldų fasadams ar interjero apdailai, o tai suteikia daugiau kūrybinės laisvės.  

Daugiau informacijos apie laminuotų stalviršių ir Compact HPL plokščių savybes bei panaudojimo galimybes rasite čia: Kodėl ploni stalviršiai užkariauja rinką.

Vizualizacijos autorius: architektas-interjero dizaineris Vladimiras Mamčicas, Blur Wall

Dalintis: