2019-11-18

Kodėl interjero dizaineriai renkasi Trukmę?

Interjero dizaineriai patvirtina: projektuojant interjerą gaminama didžioji dalis baldų, todėl patikimi baldų plokščių tiekėjai – itin svarbūs. Kaip ir galimybė gauti naujienas, kompetentingų patarimų ar specialistų dėmesį. „Trukmės“ varomoji jėga, interjero dizainerių akimis, – pridėtinę vertę kuriantys sprendimai, bendradarbiavimas su interjero kūrėjais ir racionaliausių sprendimų paieškos.

Interjero dizainerė Donata Liaukevičienė teigė, jog jos praktikoje, projektuojant interjerus, gaminami beveik visi baldai, nes tik taip sukuriamas unikalaus dizaino baldas, pritaikytas individualiems poreikiams. Interjere įsivyrauja stiliaus ir medžiagos vientisumas, atsiranda interjero identitetas. Maža to, sukuriama išskirtinė erdvė, o tai neįmanoma salonuose įsigyjant jau pagamintus standartinius baldus. Rinkdamasi baldų plokščių gamintoją D. Liaukevičienė teigė vertinusi du kriterijus – asortimentą ir darbuotojų kompetenciją. „Dizainerių fantazijai ribų nėra, tad svarbu, kad produkcijos pasiūla būtų pakankama, atsižvelgiant tiek į naujausias dizaino tendencijas, tiek į tekstūrų įvairovę“, – komentavo interjero dizainerė.

Į „Trukmės“ specialistus D.Liaukevičienė kreipiasi jau ne vienus metus. Bendradarbiavimo privalumu ji laiko galimybes kartu nuvykti į plokščių gamintojų parodas (angl. „show room“), kur gali išsamiau susipažinti su produkcija, įvertinti dekoro kūrėjų idėjas ir plokščių panaudojimo galimybes.

„Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie nemokamų „Trukmės“ Dizaino dienų konsultacijų, per kurias žmonės, savarankiškai įsirengdami namus, gali individualiai pasikonsultuoti su interjero dizaineriais ir rasti tinkamus sprendimus, jei pačių fantazija išsenka“, – kalbėjo pašnekovė.

Interjerų kūrėja dalyvauja „Trukmės“ dizaino klubo veikloje. Būdama šio specialistų rato dalis D.Liaukevičienė pasakojo viena pirmųjų į savo elektroninio pašto dėžutę gaunanti naujienas apie įmonės produkciją ar akcijas. Taip pat gali dalyvauti aktualiuose renginiuose, susipažinti su „Trukmės“ dizaino klubo partnerių produkcija, praplėsti pažinčių ratą. Maža to, metų pabaigoje „Trukmės“ specialistai įvertina klubo narių atsiųstus projektus, kuriuose naudojami ir „Trukmės“ gaminiai, atrinktiems įteikia pasirinktą dovaną.

Pašnekovę ypač nustebino klubo nariams suteikiama galimybė dalyvauti bendruose reklaminiuose projektuose. Pavyzdžiui, ką tik praūžusioje baldų parodoje Vilniuje D.Liaukevičienei teko proga suprojektuoti „Trukmės“ ekspozicijos stendą.

Baldų plokščių asortimentas, anot pašnekovės, išties platus, tereikia pasitelkti fantaziją ir gali atrasti tikrai unikalių sprendimų. Šiuo metu madingi vienspalviai, neutralių spalvų lygūs paviršiai. Tobulėjant technologijoms medžio imitacijos plokštės atrodo vis natūraliau, tad platesnės ir jų panaudojimo galimybės.

Korpusiniams baldams gana dažnai parenkama ir medžio tekstūros plokštė. Industrinio stiliaus interjeruose vis dar tendencingi grubesni paviršiai, pilkšvų, tamsesnių tonų betoną imituojančios plokštės.

Interjero dizainerė pripažįsta – jai itin svarbi kompetentingų specialistų nuomonė, mat neretai, suprojektavus sudėtingesnės konstrukcijos baldus, kyla klausimų, kuriems atsakyti prireikia specialisto, išmanančio apie baldų medžiagas, pagalbos. Galimybė gyvai apžiūrėti pavyzdžius gerokai palengvina dizainerio diskusijas su klientu. Užsakovai vertina galimybę paliesti, pajusti medžiagą, aiškiai matyti jos faktūrą, spalvas. Turint baldų plokščių paletes dizaineriui kur kas paprasčiau sudėlioti ir suderinti viso projekto koloritą, medžiagiškumą ir emociją.

Visą straipsnį skaitykite: lrytas.lt