2021-10-29

Įvyko renginys partneriams: „Kitu kūrybos kampu“

Paskutinę rugsėjo savaitę Kaune, Drobės fabrike įvyko renginys „Kitu kūrybos kampu“, skirtas Trukmės partneriams ir dizaineriams. 

Jau ne pirmą kartą organizuojamas renginys pritraukė 250 dalyvių iš visų Lietuvos miestų.

Puikią nuotaiką viso renginio metu užtikrino visiems gerai žinomi renginio vedėjai: Audrius Bružas ir Martynas Nedzinskas.

Renginio metu buvo paliesta itin daug skirtingų temų: nuo tendencijų ir tvarumo iki verslo naujovių, pristatant naujausią projektą „Pasimatuok svajonių virtuvę“.

Trukmės pardavimų vadybininkas Andrius Liegus teigiamai vertina įvykusį renginį ir pasak jo tokie renginiai – puiki galimybė ne tik susitikti su partneriais ir užmegzti naujų pažinčių, bet ir iš pirmų lūpų susipažinti su asortimento naujienomis.

Dalyvių atsiliepimai buvo teigiami, dalinamės keletą nuomonių apie renginį:

  • Labai dėkojame už šiltą sutikimą ir tikrai puikų renginį. Naujosios medžiagos tikrai SUPER.
  • Renginys buvo ŠAUNUS, puikiai pasiruošėte, aplodismentai JŪSŲ KOMANDAI.
  • Nuoširdus ačiū už pakvietimą į vakarykštį renginį, Mantai . Aukštas lygis!!! Prieš Jūsų organizuotą renginį nublangsta bet kokie GRAMMY, MAMA  renginiai …. Ką ten šie, net ir pasaulinio lygio Nobelio premijos teikimo organizatoriams dar būtų ką pasimokyti iš Trukmės …. 🙂
  • Aukščiausio lygio renginys!
  • Pats geriausias renginys per visą laiką kiek dirbu!
  • Konkurentams gerokai pasitempti iki jūsų dabar reikės!

Trukmės prekės ženklos ambasadorius Dariaus Šilkūno teigimu, jis taip pat sulaukė daug gerų atsiliepimų po renginio. „Dizaineriai labai džiaugėsi, kad galėjo pakeisti aplinką ir pabendrauti su savo kolegomis ir susipažinti su naujais žmonėmis.” – sakė Darius paklaustas spie renginį.

Sakome ačiū visiems, kurie dalyvavo ir kviečiame išbandyti naujausią 3D interjero vizualizacijų įrankį, leidžiantį itin lengvai ir greitai „pasimatuoti“ svajonių virtuvę Trukmės salonuose: https://www.trukme.lt/rezervacija/

Dalintis: