2020-08-18

DWELS – ekologiškas produktas pasižymintis išskirtinėmis savybėmis

Norime Jums pristatyti išskirtinį produktą mūsų asortimente – tai ekologiška DWELS medienos plokštė, kuri pagaminta iš neperdirbtų tuopos šerdies skiedrų ir padengta labai plonu drožlių sluoksniu. Galite rinktis bet kurį dekorą iš SM‘art kolekcijų (išskyrus Laccata ir Cera). DWELS plokštės gamybai naudojama sinchronizuota apdaila, moderni, gili, kontrastinga matinė arba supermatinė tekstūra. Dėl savo sudėtinės medžiagos DWELS plokštė pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

Atspari vandeniui. DWELS plokštė pasižymi labai maža vandens absorbcija, todėl yra labai tinkama drėgnai aplinkai, pvz. vonios kambariui.

Ekologiška. DWELS gamybai naudojama 100 % neperdirbta mediena iš tuopų plantacijos esančios Po upės slėnyje. Plokštei naudojami klijai yra be formaldehido ir visiškai bekvapiai, nededami ir jokie formaldehido priedai, todėl emisija yra labai maža.

Lengva. DWELS plokštė pagaminta iš 100 % neperdirbtų tuopos skiedrų, todėl yra rinkoje lengviausia plokštė, kurią galima dengti melamino dekoratyviu popieriumi. Jos tankis panašus į faneros ir gerokai mažesnis nei kitų baldinių plokščių.

Tvirta. DWELS plokštė suformuota taip, kad medienos gijos jai suteikia standumo ir didelį atsparumą lenkimui. Ji pasižymi itin dideliu atsparumu varžtų plėšimui, todėl yra labai tinkama didelės apkrovos vietose.

Dalintis: