Apie mus

UAB „Trukmė“ – lietuviško kapitalo įmonė, kuri veiklą vysto nuo 1994m. Per daugiau nei 20 metų tapome viena didžiausių įmonių Lietuvoje, vykdančių didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai.

Trukmės vertybių deklaracija:

Aš esu partneris įmonės, kuri sukurta daugiapusio laimėjimo, savarankiškumo, drąsos ir pasitikėjimo pagrindu.

Įmonė yra ilgaamžiška, greitai daranti pokyčius, nuolat besimokanti, ir aš jaučiu džiaugsmą bei saugumą, būdamas šios įmonės bendražygis.

Medžiagos baldų gamybai

„Trukmėje“ klientas yra svarbiausias. Siekiame, kad visas kliento kelias įmonėje, būtų lydimas mūsų profesionalumo ir teiktų maksimalų pasitenkinimą.

Atstovaujame žinomus ir patikimus baldinių medžiagų – plokščių, stalviršių, baldinės furnitūros – gamintojus iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Latvijos, Turkijos, Ispanijos, Čekijos, Lietuvos, Lenkijos.

Nuolatos gilinamės į naujausias interjero bei baldinių medžiagų inovacijas tarptautinėse parodose ir pateikiame jas Lietuvos bei Baltijos šalių baldų rinkoms, plėsdami savo prekių asortimentą.

Turimi sandėliai leidžia palaikyti ypač didelį prekių asortimentą, o išvystyta logistika – pristatyti prekes į Jums reikiamą vietą visoje Lietuvoje ir Baltijos regione pageidaujamu laiku.
Siekdami užtikrinti aukščiausią rinkoje baldinių plokščių kokybę bei likti rinkos lyderiais, nuolatos investuojame į inovatyviausias plokščių ir stalviršių pjovimo, gręžimo bei briaunų kantavimo technologijas.

Dėkojame visiems esamiems ir būsimiems klientams bei partneriams už pasitikėjimą.

Norite sužinoti, ką iš tikrųjų reiškia Trukmės logotipas? Žiūrėkite aiškinamąjį filmuką: